Villa Alvor White

Villa Alvor White

Tregtari
Vreshta
Çmimi i rregullt
Lek 1,900
Çmimi i zbritur
Lek 1,900
Çmimi i rregullt
E shitur
Çmimi i njësisë
per 
Taksa e përfshirë Dërgesa llogaritet në arkë.

   Viti 2019

  Rajoni: Algarve, Portugali

  Rrushi: Arinto, Sauvignon Blanc

  Volumi i alkolit: 13%

  Temperatura e servires: 12/14°C

  Çiftimi i ushqimit: Verë ideale për pjata peshku, fruta deti, perime, pasta ose mish të bardhë

   Çmimet: 16 pikë ne Vinho Grandes Escolhas

Degustimi

Një verë elegante që sjell kujtime të detit të kripur dhe që kënaq çdo notë freskuese të frutave tropikale.

*Të ruhet në një temperaturë 15° dhe të shërbehet në temperaturën 10°-12°*