Villa Alvor Red

Villa Alvor Red

Tregtari
Vreshta
Çmimi i rregullt
Lek 1,900
Çmimi i zbritur
Lek 1,900
Çmimi i rregullt
E shitur
Çmimi i njësisë
per 
Taksa e përfshirë Dërgesa llogaritet në arkë.

   Viti 2019

  Rajoni: Algarve, Portugali

  Rrushi: Touriga Nacional, Syrah, Aragonez, Trincadeira

  Volumi i alkolit: 14%

  Temperatura e servires: 16/18°C

  Çiftimi i ushqimit: Vere ideale per mish të kuq, rosto viçi dhe mish të pjekur në skarë

   Çmimet: 16 pikë ne Vinho Grandes Escolhas

Degustimi

Një verë me një strukturë prej kadifeje që zbulon aroma delikate të kumbullës së zezë, qershisë dhe prekjeve të lehta të jamballit.