Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

12 Knights Opulent Red

12 Knights Opulent Red

Çmimi normal Lek 2,000 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 2,000 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

   Viti: 2019

  Rajoni: Lisboa, Portugali

  Rrushi: Touriga Naiconal, Tinta Roriz, Alicante Bouschet dhe Syrah

  Volumi i alkolit: 14%

  Temperatura e servires: 14 -16°C

  Çiftimi i ushqimit: Verë ideale për tu shoqëruar me mish vici, rosto, pasta ose mish pule.

Degustimi: Ngjyrë intensive rubini, fruta të pjekura të kuqe dhe aroma pikante. Komplekse, elegante dhe e balancuar mirë, kjo është një verë me trup të plotë, me tanine të buta. Fund të gjatë dhe të këndshëm.

Shikoni detajet e plota