Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Taste of Portugal

Taste of Portugal

Çmimi normal Lek 6,400 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 6,400 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.
Portugalia është një nga vendet në listën e prodhuesve më të mëdhenj të verës në botë. Njihet për verërat e saj me personalitet të madh dhe karakteristika unike.

Brënda kutisë do të gjeni:

1x Aveleda Alvarinho (100% Alvarinho - zona e Vinho Verde)

1x Vidigal Porta 6 Reserva (Cabernet Sauvignon & Touriga Nacional - zona e Lisbones)

1x Vale D. Maria Douro Superior (Touriga Franca, Touriga Nacional, Alicante Bouschet - zona e Douro Valley)

Shikoni detajet e plota