Kalo te detajet e produktit
1 nga 2

Vreshta

Barbaresco 2018

Barbaresco 2018

Çmimi normal Lek 4,200 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 4,200 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

   Viti: 2018

  Rajoni: Piemonte, Itali

  Rrushi: 100% Nebbiolo

  Volumi i alkolit: 14%

  Temperatura e servires: 16 - 18°C

  Çiftimi i ushqimit: Vere ideale për të gjitha llojet e mishrave, sidomos mishra të kuq në grill dhe pastave me salca te kuqe.

 *Sugjerohet te hapet 30 – 40 min para se te sherbehet

Shikoni detajet e plota