Kalo te detajet e produktit
1 nga 2

Vreshta

Bodegas Bardos Wine Set

Bodegas Bardos Wine Set

Çmimi normal Lek 8,500 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 8,500 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

Brënda kutisë do të gjeni:

1x Bodegas Bardos Verdejo

1x Bodegas Bardos Romantica

1x Bodegas Bardos Reserva

1x Hapese vere profesionale me logon e Bardos

1x Paketim premium me shpjegime dhe katalog

Shikoni detajet e plota