Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Casal Garcia White Sparkling

Casal Garcia White Sparkling

Çmimi normal Lek 1,800 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 1,800 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

   Viti: 2019

  Rajoni: Minho, Portugali

  Rrushi: Loureiro, Arinto and Fernão Pires​

  Volumi i alkolit: 11.5%

  Temperatura e servires: 6 - 8°C

  Çiftimi i ushqimit: Verë ideale si aperitiv ose si shoqërues i disa pjatave të para dhe ëmbëlsirave.

Degustimi: Ngjyra joshëse, me një flluskë delikate dhe provokuese, plot aromë të freskët dhe me shije frutash, kjo Casal Garcia Sparkling White është shoqëria perfekte për të festuar anën më të thjeshtë dhe më të relaksuar të jetës.

Shikoni detajet e plota