Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Casal Garcia White Sparkling Rosé

Casal Garcia White Sparkling Rosé

Çmimi normal Lek 1,800 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 1,800 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

   Viti: 2019

  Rajoni: Barraida, Portugali

  Rrushi: Vinhão, Borraçal, Azal Tinto

  Volumi i alkolit: 11.5%

  Temperatura e servires: 6 - 8°C

  Çiftimi i ushqimit: Verë ideale si aperitiv ose si shoqërues i disa pjatave të para dhe ëmbëlsirave.

Degustimi: Ajo shoqërohet mirë me një gamë të gjerë pjatash dhe ëmbëlsirash, të tilla si ushqimi oriental, ushqimi i detit ose ëmbëlsirat si torta me manaferrat të egra.

Shikoni detajet e plota