Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Château d'Arsac Margaux 2019

Château d'Arsac Margaux 2019

Çmimi normal Lek 4,400 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 4,400 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

  Viti 2019

  Rajoni: Margaux, Bordeaux, France

  Rrushi: Cabernet Sauvignon & Merlot

  Volumi i alkolit: 13.5%

  Temperatura e servires: 16/18°C 

   Çiftimi i ushqimit: Një verë ideale që shoqerohet me çdo pjatë me përmbajtje  mishin e kuq, veçanërisht  pjatat e pasuara me erëza.

Degustimi: Ngjyrë e kuqe me nuanca vjollcë. Në hundë ndihen frutat e kuqe dhe një dru i pjekur. Në qiellëz e mirëstrukturuar me nota manaferrash dhe tanine të buta e elegante. Përfundimi është i zgjatur.

Shikoni detajet e plota