Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

I am a Burger Lover

I am a Burger Lover

Çmimi normal Lek 6,700 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 6,700 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.
Për një burger klasik me mish viçi, merrni parasysh disa nga verërat e përshtatshme me mish të kuq, si Cabernet Sauvignon ose Syrah. Një përzierje tjetër e shijshme është edhe Grenache spanjoll ose blend i Grenache që mund të jetë gjithashtu një shoqërim i mrekullueshëm për një natë ushqimi dhe rehati.

Brënda kutisë do të gjeni:

1x Boa Noite Lisboa Red (Syrah & Touriga Nacional)

1x Bardos Reserva (Cabernet Sauvignon & Tempranillo)

1x La Garnacha Salvaje del Moncayo (Grenache)

Shikoni detajet e plota