Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Le Natyrel Zero Zero - Blanco (Pa Alkol)

Le Natyrel Zero Zero - Blanco (Pa Alkol)

Çmimi normal Lek 2,000 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 2,000 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

 Viti: 2020

 Rajoni: Spain

 Rrushi: Garnacha & Viura

 Volumi i alkolit: 0,0%

 Temperatura e servires: 8 - 10 °C

Degustimi: Ngjyra: E verdhë kashte me intensitet mesatar, me shkëlqim të artë të lehtë. Shumë e pastër dhe e ndritshme. Ne hunde shumë delikate dhe komplekse, ku mbizotërojnë notat e frutave me gurë dhe luleve të bardha dhe nuanca të caktuara të ëmbla. Nje shije shumë e këndshme, karakter i ëmbël por në të njëjtën kohë me aciditet të mirë, falë notave shumë freskuese të agrumeve. Gjatësi dhe intensitet i mirë, duke rezultuar në një mbështjellje, verë e ekuilibruar, shumë e këndshme.

Shikoni detajet e plota