Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Le Natyrel Zero Zero - Tinto (Pa Alkol)

Le Natyrel Zero Zero - Tinto (Pa Alkol)

Çmimi normal Lek 2,000 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 2,000 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

 Viti: 2020

 Rajoni: Spain

 Rrushi: Red Garnacha

 Volumi i alkolit: 0,0%

 Temperatura e servires: 12 - 14 °C

Degustimi: Ngjyra e kuqe vishnje e lehtë. Ne hunde, bien në sy aromat e frutave të kuqe dhe të freskëta, notat e lehta të kompostos dhe qershive të likerit, madje edhe disa prekje pikante. Në gojë është e hollë dhe e ëmbël, me një strukturë të jashtëzakonshme, por e integruar shumë mirë. Një verë joalkoolike shumë freskuese dhe shumë e këndshme, veçanërisht për shkak të aciditetit të mirë.
duke siguruar freskinë dhe gjallërinë aq karakteristike për varietetin Garnacha

Shikoni detajet e plota