Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Libalis Frizz 5.5

Libalis Frizz 5.5

Çmimi normal Lek 1,300 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 1,300 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

Viti: 2022

Rajoni: Valles de Sadacia, Spain

Rrushi: Muscat Blanc à Petits Grains

Volumi i alkolit: 5.5%

Temperatura e servires: 8 - 10°C

 

Degustimi: Ngjyrë e verdhë e ndezur me bulbëza të holla dhe elegante. Gama e plotë e aromave, nga frutat e bardha të pjekura deri te frutat tropikale dhe notat e agrumeve. Bulbëzat freskojnë gojën  dhe së bashku me aromën e frutave lënë një fund tropikal të ëmbël.

Shikoni detajet e plota