Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Libalis Rosé

Libalis Rosé

Çmimi normal Lek 1,400 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 1,400 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

Viti: 2022

Rajoni: Valles de Sadacia, Spain

Rrushi: Muscat Blanc à Petits Grains, Grenache

Volumi i alkolit: 12%

Temperatura e servires: 10 - 12°C

 Degustimi: Rozë e lehtë me ngjyrë petale te zbehta lulesh. Aroma intensive e frutave të bardha si mollë, dardhe, me një nuance lulesh. Hyrja e freskët dhe me fruta, me shije të ekuilibruar, strukturë të mirë dhe përfundim të gjatë e të qëndrueshëm.

Shikoni detajet e plota