Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Libalis White

Libalis White

Çmimi normal Lek 1,400 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 1,400 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

Viti: 2022

Rajoni: Valles de Sadacia, Spain

Rrushi: Muscat Blanc à Petits Grains, Viura and Malvasia.

Volumi i alkolit: 12.5%

Temperatura e servires: 10 - 12°C

 Degustimi: Shumë e pastër dhe e verdhë e zbehtë e ndezur me buzë të gjelbërta. Shumë fruta dhe e freskët, me sfond lulesh (kopër dhe jasemini). Shpërthimi i shijeve në shije. Aciditeti plotësohet në mënyrë të përkryer, duke e bërë verën të freskët, të ekuilibruar dhe harmonike.

Shikoni detajet e plota