Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Mandriola de Lisboa Red

Mandriola de Lisboa Red

Çmimi normal Lek 1,700 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 1,700 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

   Viti 2020

  Rajoni: Lisboa, Portugali

  Rrushi: Syrah, Alicante Bouschet, Touriga Nacional

  Volumi i alkolit: 13.5%

  Temperatura e servires: 16/18°C

  Çiftimi i ushqimit: Mish në skarë | Kuzhina italiane | Ushqim pikant

Degustimi

Mandriola e Lisbonës dytën e dytë më të relaksuar të qytetit, fokusin në shfaqjen e momentit, të jetës së jetës, të shijoni qytetin dhe eksplorimin e të rejave. Është një verë eklektike, e relaksuar dhe e lehtë për t'u pirë që ju të relaksoheni dhe të përmirësoni sa më shumë nga këtu dhe tani. Është justifikimi i për të shijuar momentet e mira në jetë.

Shikoni detajet e plota