Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Mandriola de Lisboa White

Mandriola de Lisboa White

Çmimi normal Lek 1,700 ALL
Çmimi normal Lek 1,900 ALL Çmimi me zbritje Lek 1,700 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

   Viti: 2020

  Rajoni: Lisboa, Portugali

  Rrushi: Fernão Pires, Moscatel

  Volumi i alkolit: 12%

  Temperatura e servires: 8 - 10°C

  Çiftimi i ushqimit: Mishi i bardhë | Peshk i pjekur në furrë ose i pjekur në skarë | Kuzhina indiane dhe erëza orientale.

Degustimi: Mandriola e Lisbonës përfaqëson anën më të relaksuar dhe pa kompromis të qytetit, fokusin në vlerësimin e momentit, të jetuarit e jetës, të shijoni qytetin dhe të eksploroni përvoja të reja. Është një verë eklektike dhe e lehtë për t'u pirë që ju fton të relaksoheni dhe të përfitoni sa më shumë nga këtu dhe tani. Është justifikimi i përsosur për të shijuar momentet e mira në jetë.

Shikoni detajet e plota