Kalo te detajet e produktit
1 nga 3

Vreshta

Matsu Wine Set (La Jefa)

Matsu Wine Set (La Jefa)

Çmimi normal Lek 14,500 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 14,500 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

Brënda kutisë do të gjeni:

1x Matsu El Recio

1x Matsu El Viejo

1x Matsu La Jefa

1x Hapese vere profesionale me logon e Matsu

1x Paketim premium me shpjegime dhe katalog

 

Shikoni detajet e plota