Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Me Gusta España

Me Gusta España

Çmimi normal Lek 8,100 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 8,100 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

Një mundësi për të degustuar njëherësh etiketat më të mira të Spanjës të rajoneve me të famshme si Rioja, Toro dhe Rueda.

Brënda kutisë do të gjeni:

1x El Pacto del Alto Najerilla - Viura, Malvasía, Garnacha Blanc (Rioja)

1x Bardos Romantica 100% Tempranillo (Rueda)

1x Matsu El Recio 100% Tinta de Toro (Toro)

 

Shikoni detajet e plota