Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Poggio Antico - Brunello di Montalcino

Poggio Antico - Brunello di Montalcino

Çmimi normal Lek 8,000 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 8,000 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

   Viti: 2017

  Rajoni: Toskane, Itali

  Rrushi: 100% Sangiovese

  Volumi i alkolit: 13.5%

  Temperatura e servires: 16 - 18°C

 Çiftimi i ushqimit: Vere ideale për të gjitha llojet e mishrave, sidomos mishra të kuq në grill dhe pastave me salca te kuqe.

 *Sugjerohet te hapet 30 – 40 min para se te sherbehet*

 

Shikoni detajet e plota