Kalo te detajet e produktit
1 nga 2

Vreshta

Proyecto Garnachas Wine Set

Proyecto Garnachas Wine Set

Çmimi normal Lek 9,500 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 9,500 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

Brënda kutisë do të gjeni:

1x La Garnacha Olvidada de Aragón 

1x La Garnacha Perdida del Pirineo

1x La Garnacha Fosca del Priorat

1x Hapese vere profesionale me logon e Matsu

1x Paketim premium me shpjegime dhe katalog


Shikoni detajet e plota