Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Septimo Sentido Rosado Garnacha

Septimo Sentido Rosado Garnacha

Çmimi normal Lek 1,200 ALL
Çmimi normal Çmimi me zbritje Lek 1,200 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

 Viti: 2022

 Rajoni: Castilla, Spain

 Rrushi: Garnacha

 Volumi i alkoolit: 12.5%

 Temperatura e servires: 10 - 12 °C

Degustimi: E gjallë dhe e shkëlqyer, Septimo Sentido Rosado shfaq një ngjyrë petalesh rozë të zbehtë. Aroma intensive dhe plot gjallëri, ndihet fuqishëm aroma e manave të kuqe të freskëta. Në shije, vjen me një elegancë që plotësohet me një aciditet delikat, një karakter freskues dhe një përfundim të këndshëm.

Shikoni detajet e plota