Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Vale D. Maria Rufo Douro Bardhë

Vale D. Maria Rufo Douro Bardhë

Çmimi normal Lek 1,600 ALL
Çmimi normal Lek 2,200 ALL Çmimi me zbritje Lek 1,600 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

   Viti: 2019

  Rajoni: Douro, Portugali

  Rrushi: Arinto, Códega de Larinho and Rabigato

  Volumi i alkolit: 13%

  Temperatura e servires: 10 - 12°C

  Çiftimi i ushqimit: Verë ideale për pjata peshku, fruta deti, perime, pasta ose mish të bardhë.

Degustimi: Një verë elegante që sjell kujtime të detit të kripur dhe që kënaq çdo notë freskuese të frutave tropikale.

*Të ruhet në një temperaturë 15° dhe të shërbehet në temperaturën 10°-12°*

Shikoni detajet e plota