Kalo te detajet e produktit
1 nga 1

Vreshta

Villa Alvor Rosé

Villa Alvor Rosé

Çmimi normal Lek 1,900 ALL
Çmimi normal Lek 0 ALL Çmimi me zbritje Lek 1,900 ALL
Zbritje Mbaruar
Taksa e përfshirë. Shipping llogaritur në arkë.

   Viti: 2019

  Rajoni: Algarve, Portugali

  Rrushi: Touriga Nacional, Syrah, Aragonez, Trincadeira

  Volumi i alkolit: 14%

  Temperatura e servires: 16/18°C

  Çiftimi i ushqimit: Vere ideale per mish të kuq, rosto viçi dhe mish të pjekur në skarë.

   Çmimet: 16 pikë ne Vinho Grandes Escolhas.

Degustimi: Një verë me një strukturë prej kadifeje që zbulon aroma delikate të kumbullës së zezë, qershisë dhe prekjeve të lehta të jamballit.

Shikoni detajet e plota